menu

صفحه اصلی
تقویم دیواری
         خانه محصولات تبلیغاتی

  سالنامه و تقویم 99


اگر درخواست سفارش از هریک از3 گروه سالنامه و تقویم داشتید می توانید با کلیک کردن روی لینک " مشاوره آنلاین " و پر کردن فرم مربوط به درخواست شما و ثبت اطلاعات ارتباطی ،درخواست خود را به اطلاع ما برسانید.

پس از آن کارشناسان فروش مجتمع با شما در سریعترین زمان ممکن ارتباط برقرار می کنند تا با مشاوره رایگان، شمارا در انتخاب هرچه بهتر و دقیق تر سالنامه و تقویم سال 99 مورد نظرتان راهنمایی کنند.تولید سررسید و تقویم رومیزی 99

بزرگترین تولید کننده مستقیم سررسید و سالنامه تقویم رومیزی و دیواری در ابعاد و جنس های مختلف در جنوب کشور بی شک مجتمع چاپ و تبلیغات پان می باشد. سالانه با تولید انواع گوناگونی از سررسید های رقعی ، وزیری ، پالتوی و همچنین در تنوع جلد های چرمی ، ترمو، گالینگوری و سلفونی گستره ی جذابی از تنوع را برای مشتریان ارزشمند خود فراهم کرده است . خط تولید تقویم رومیزی همواره پیشرو در خلق ایده های نو و خلاقانه برای تولید این محصول کاربردی تبلیغاتی می باشد. با تقسیم بندی سه گروه سالنامه ، تقویم رومیزی ، تقویم دیواری، زمینه را برای انتخاب آسان تر مشتریان فراهم کرده ایم .

چاپ و سفارشی سازی تقویم

مجتمع چاپ و خدمات پس از چاپ پان کلیه تجهیزات جهت تولید هر نمونه ای از سررسید، تقویم رومیزی و دیواری سفارشی و اختصاصی را دارد. تجهیزاتی از قبیل دستگاه های لیزر و همچنین داغکوب و طلاکوب ، چاپ سیلک و تمام روش های چاپی روی سالنامه و وتقویم هارا نیز برای حک نام برند شما بر روی تقویم فراهم کرده است. تمامی روش های اختصاصی سازی مانند چاپ روبان های اختصاصی ، لت های ابتدا و انتها سالنامه ها، چاپ بدرقه های اختصاصی ابتدا و انتهای سالنامه ، نصب پلاک های فلزی و مولتی استایلی و ... در کارگاههای مختلف مجتمع پان با تکیه بر پرسنل دقیق و متخصص پان انجام می پذیرد.

مجموعه محصولات سالنامه و تقویم
دریافت کاتالوگ محصولات سالنامه و تقویم
سالنامه و تقویممهترین نکاتی که در رابطه با سفارش سررسید تبلیغاتی باید بدانید !!


معمولا کسب و کار های مختلف از سررسید و سالنامه به عنوان یک هدیه تبلیغاتی استفاده می کنند ما در این مطلب با شرح مفصلی از هرآنچه که شما را در رابطه با سفارش و چاپ سررسید و سالنامه راهنمای می کند، آشنا می کنیم.


تقویم دیواری


تقویم دیواری از متناسب ترین هدایای تبلیغاتی بشمار می آید در این مقاله نکات جذابی در این باره گفته شده است .


تقویم رومیزی


11 نکته ای که اگر در سفارش تقویم رومیزی رعایت کنیم صاحب بهترین تقویم تبلیغاتی می شویم !