صفحه اصلی
تقویم دیواری
         خانه محصولات تبلیغاتی


توان و تجهیزات ما در چاپ و بسته بندی در کنار دپارتمان های تبلیغات و طراحی ما را به بزرگترین مجموعه یکپارچه خدماتی ، تولیدی در صنعت چاپ و تبلیغات جنوب کشور تبدیل کرده است.


دو کارگاه مجزا در بیش از ۱۰۰۰ متر فضای کارگاهی مجهز به دستگاه های مدرن، سرعت تحویل و کیفیت محصول ما را کاملا متمایز کرده است.


ما در درونمان یک تیم ایده پردازی حرفه ای داریم. قدرت ترکیب آتلیه گرافیک و عکاسی با تیم دیجیتال مارکتینگ در مجتمع پان این امکان را فراهم کرده تا زوایای کسب و کار شما را به تصویر بکشیم.


دسترسی ارزان به مواد اولیه وارداتی به واسطه نزدیکی به بنادر جنوب ، ما را در عرضه کمترین قیمت قابل رقابت در تمام کشور، توانمند ساخته است.تولید سررسید و تقویم رومیزی 99

بزرگترین تولید کننده مستقیم سررسید و سالنامه تقویم رومیزی و دیواری در ابعاد و جنس های مختلف در جنوب کشور بی شک مجتمع چاپ و تبلیغات پان می باشد. سالانه با تولید انواع گوناگونی از سررسید های رقعی ، وزیری ، پالتوی و همچنین در تنوع جلد های چرمی ، ترمو، گالینگوری و سلفونی گستره ی جذابی از تنوع را برای مشتریان ارزشمند خود فراهم کرده است . خط تولید تقویم رومیزی همواره پیشرو در خلق ایده های نو و خلاقانه برای تولید این محصول کاربردی تبلیغاتی می باشد. با تقسیم بندی سه گروه سالنامه ، تقویم رومیزی ، تقویم دیواری، زمینه را برای انتخاب آسان تر مشتریان فراهم کرده ایم .

چاپ و سفارشی سازی تقویم

مجتمع چاپ و خدمات پس از چاپ پان کلیه تجهیزات جهت تولید هر نمونه ای از سررسید، تقویم رومیزی و دیواری سفارشی و اختصاصی را دارد. تجهیزاتی از قبیل دستگاه های لیزر و همچنین داغکوب و طلاکوب ، چاپ سیلک و تمام روش های چاپی روی سالنامه و وتقویم هارا نیز برای حک نام برند شما بر روی تقویم فراهم کرده است. تمامی روش های اختصاصی سازی مانند چاپ روبان های اختصاصی ، لت های ابتدا و انتها سالنامه ها، چاپ بدرقه های اختصاصی ابتدا و انتهای سالنامه ، نصب پلاک های فلزی و مولتی استایلی و ... در کارگاههای مختلف مجتمع پان با تکیه بر پرسنل دقیق و متخصص پان انجام می پذیرد.

مجموعه محصولات سالنامه و تقویم

دریافت کاتالوگ محصولات سالنامه و تقویم


سالنامه و تقویمراهنمای طراحی و چاپ تقویم رومیزی


در این مقاله با نکات کلیدی طراحی و چاپ تقویم رومیزی و تقویم رومیزی اختصاصی بعنوان یک هدیه ی تبلیغاتی تاثیرگذار و ماندگار آشنا خواهیم شد.


نکات کلیدی طراحی و چاپ تقویم دیواری


در این مقاله با نکات کلیدی طراحی و چاپ تقویم دیواریو تقویم دیواری اختصاصی بعنوان یک هدیه ی تبلیغاتی تاثیرگذار و ماندگار آشنا خواهیم شد.


تقویم سال 1400 نهایی شد


این نسخه با همکاری مصوب شورای فرهنگ عمومی کشور و شورای مرکز تقویم موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران تهیه و آماده شده است و هم اکنون می توانید آن را دانلود کنید.