صفحه اصلی
ساک خرید
         خانه محصولات تبلیغاتی


توان و تجهیزات ما در چاپ و بسته بندی در کنار دپارتمان های تبلیغات و طراحی ما را به بزرگترین مجموعه یکپارچه خدماتی ، تولیدی در صنعت چاپ و تبلیغات جنوب کشور تبدیل کرده است.


دو کارگاه مجزا در بیش از ۱۰۰۰ متر فضای کارگاهی مجهز به دستگاه های مدرن، سرعت تحویل و کیفیت محصول ما را کاملا متمایز کرده است.


ما در درونمان یک تیم ایده پردازی حرفه ای داریم. قدرت ترکیب آتلیه گرافیک و عکاسی با تیم دیجیتال مارکتینگ در مجتمع پان این امکان را فراهم کرده تا زوایای کسب و کار شما را به تصویر بکشیم.


دسترسی ارزان به مواد اولیه وارداتی به واسطه نزدیکی به بنادر جنوب ، ما را در عرضه کمترین قیمت قابل رقابت در تمام کشور، توانمند ساخته است.ساک دستی کاغذی و پارچه ای

واحد بسته بندی مجتمع پان با دو دهه فعالیت در زمینه تولید انواع ساک دستی های پارچه ای و کاغذی سوابق پرباری را کسب نموده است . تولید روزانه ساک خرید برای برند های مختلف در طرح ها و ابعاد متنوع و با بالاترین کیفیت صحافی برای بگ های کاغذی و بهترین روش های دوخت برای بگ شاپ های پارچه ای با تجهیزات اتوماتیک و نیمه اتوماتیک ، مسئولیت مارا بیشتر و بیشتر کرده است تا بهترین کیفیت را در کمترین زمان ممکن محقق سازیم . کارشناسان متخصص فروش مجتمع همه روزه جهت مشاوره شما برای انتخاب دقیق ساک خرید متناسب با برند و محصولاتان راهنمایی کنند.

تولید کاور های لباس

تولید دست اول کاور های لباس باعث شده که ما بهترین کیفیت را در کمترین میزان قیمت داشته باشیم . این خط تولدی از مجتمع پان با تولید انواع کاور های لباس مخصوص لباس عروس ، لباس های مجلسی ، کاور های کت و شلوار ، و سایر اقلام دوختی و همچنین چاپ با بالاترین سایز و کیفیت همواره در تلاش است تا با جذابیت بخشیدن به وجوه مختلف این محصول چه در ابعاد، اندازه،شکل و ظاهر و چه در کیفیت تولید کاور، محصولی بی نقص ، ماندگار و ارزان را برای مشتریان ارزشمند خود فراهم سازد. برای این محصول امکان تولید سفارشی به این معنی که متناسب با کالای شما کاور طراحی ، دوخت و چاپ شود هم وجود دارد

 

مجموعه محصولات ساک دستی و کاور لباس

دریافت کاتالوگ محصولات کاور و ساک دستیکاور و ساک دستیراهنمای طراحی و چاپ ساک دستی کاغذی


با خواندن این مقاله با مهمترین نکات فنی چاپ و نکاتی ارزشمند برای طراحی ساک دستی کاغذی آشنا می شوید. که با دانستن و رعایت کردن این موارد نتیجه ی بسیار مطلوبی از طراحی و چاپ ساک خرید خود خواهید دید.


راهنمای طراحی و چاپ ساک دستی پارچه ای


با خواندن این مقاله با مهمترین نکات فنی طراحی و چاپ سیلک برروی ساک دستی های پارچه ای آشنا می شوید و اطلاعاتی مفید درباره ی طرح ها و رنگ های متنوع ساک دستی سوزنی و کاربرد ساک دستی پارچه ای در تبلیغات کسب می کنید.


راهنمای طراحی و چاپ کاور لباس


در این مقاله با نکات کلیدی طراحی و چاپ کاور لباس و چاپ سیلک کاور لباس اختصاصی بعنوان یک هدیه ی تبلیغاتی تاثیرگذار و ماندگار آشنا خواهیم شد.