صفحه اصلی
         خانه محصولات تبلیغاتی محصولات چاپی کارتن


جعبه لمینتی قطعات یدکی لنت ترمز پوم اهواز | کد محصول: 1


اشتراک گذاری

این جعبه لمینتی از لمینت شدن یک فرم گلاسه 135 گرمی با روکش سلفون براق با چاپ افست چهارنگ بروی کارتن فلوت e تولید شده است .

استحکام بالا  کارتن و شفافیت در چاپ،  مهترین مزیت این محصول بشمار می آیند .


قیمت مناسب، سرعت در تحویل و کیفیت بالا از مزیت های کار واحد کارتن سازی مجتمع  پان  است. در تمام مراحل سفارش کارتن و جعبه ، توسط ناظر تولید و چاپ، کیفیت کار شما کنترل میگردد تا از ایرادات احتمالی جلوگیری شود. به شما این اطمینان داده میشود که در صورت وجود هر گونه اشکال در کار آن اشکال رفع و در صورت رفع نشدن، خسارت آن جبران می شود.

برای سفارش جعبه لمینتی و کارتن می توانید با پر کردن فرم درخواست از مشاوره رایگان کارشناس فروش مجتمع بهرند شوید .
محصولات مشابهنقد و بررسی

  • نیاز قطعات یدکی خودرو به جعبه لمینتی و کارتن 

قطعات یدکی به دلیل قیمت بالا و آسیب پذیری بیش از حد و همچنین در برخی موارد وزن زیاد به شدت به بسته بندی که علاوه بر جنبه های بازاریابی و زیبایی بصری  به عنوان محافظی مستحکم عمل کند، نیازمند هستند .متریال کارتن انتخاب مناسبی برای برطرف کردن این نیاز بشمار می آید .

  • قیمت بهینه و ارزان کارتن و جعبه لمینتی قطعات یدکی خودرو

خدمات یکپارچه طراحی ، فنی و تولید باعث شده که ما در محاسبه بهینه ترین ابعاد و متریال در جعبه  لمینی قطعات یدکی خودرو ، بسیار توانا و با تجربه باشیم . همین امر مهمترین عامل جهت کاهش هدر رفت متریال مصرفی و ارزاتر شدن قیمت نهایی جعبه لمینتی خودرو و کارتن بدون کاهش کیفیت می شود .این نقطه مزیت ما نسبت به رقبا می باشد .با توجه به اینکه واحد کارتن سازی مجتمع پان برای تولید جعبه لمینتی و کارتن  قطعات یدکی در اهواز مستقر می باشد برای استان خوزستان، بسیاری از هزینه  حمل نقل به صرفه و اقتصادی بشمار خواهد آمد.و همچنین واحد لجستیک مجتمع پان توانای کامل جهت ارسال جعبه و کارتن تولید شده به تمامی نقاط کشور و حتی کشور عراق را دارد. .

اگر به عنوان طراح گرافیک مراجعه کردید و قصد طراحی جعبه لمینتی قطعات یدکی خودرو را دارید حتمی قبل از ارسال طراحی مقاله راهنمای طراحی جعبه را بررسی کنید .
محصولات مکملنظرات ارزشمند شما