صفحه اصلی
         خانه محصولات تبلیغاتی محصولات چاپی کارتن


جعبه لمینتی آجیل کیخا اهواز | کد محصول: 2


اشتراک گذاری

این جعبه لمینتی از لمینت شدن یک فرم گلاسه 135 گرمی با روکش سلفون با چاپ افست چهارنگ بروی کارتن فلوت C تولید شده است .

استحکام بالا  کارتن و شفافیت در چاپ،  مهترین مزیت این محصول بشمار می آیند .


قیمت مناسب، سرعت در تحویل و کیفیت بالا از مزیت های کار واحد کارتن سازی مجتمع  پان  است. در تمام مراحل سفارش کارتن و جعبه ، توسط ناظر تولید و چاپ، کیفیت کار شما کنترل میگردد تا از ایرادات احتمالی جلوگیری شود. به شما این اطمینان داده میشود که در صورت وجود هر گونه اشکال در کار آن اشکال رفع و در صورت رفع نشدن، خسارت آن جبران می شود.

برای سفارش جعبه لمینتی و کارتن می توانید با پر کردن فرم درخواست از مشاوره رایگان کارشناس فروش مجتمع بهرند شوید .
محصولات مشابهنقد و بررسی

  • نیاز آجیل و خشکبار به جعبه لمینتی و کارتن 

آجیل  از جمله  خوراکی های گرانقیمت محسوب می شوند، هرگونه تغییر شکل در ظاهر این خوراکی ها سبب ایجاد عدم حس رضایت مصرف کننده نهایی می شود چه بسا فروشندگان به ناچار موارد آسیب دیده را به بهای کمتری و با حاشیه نامناسبی از سود بفروش براسانند . همین موضوع  را می توان به علتی برای توجه هرچه بیشتر به شیوه حمل نقل و نحوه بسته بندی  خشکبار و باربری و نگه داری تا زمان رسیدن به دست مصرف کننده نهایی دانست .

اگر کارخانجات تولید آجیل  و همچنین بنکداران این صنعت از جعبه لمینتی و کارتن خشکبار استفاده بکنند قطعا از حجم قابل توجهی از مسایل که بروی محصول پیش می آید جلوگیری خواهند کرد.

  • قیمت بهینه و ارزان کارتن و جعبه لمینتی  

خدمات یکپارچه طراحی ، فنی و تولید باعث شده که ما در محاسبه بهینه ترین ابعاد و متریال در جعبه  لمینی آجیل  و کارتن خشکبار ، بسیار توانا و با تجربه باشیم . همین امر مهمترین عامل جهت کاهش هدر رفت متریال مصرفی و ارزاتر شدن قیمت نهایی جعبه لمینتی و کارتن بدون کاهش کیفیت می شود .این نقطه مزیت ما نسبت به رقبا می باشد .با توجه به اینکه واحد کارتن سازی مجتمع پان برای تولید جعبه لمینتی و کارتن  خشکبار در اهواز مستقر می باشد برای استان خوزستان، بسیاری از هزینه  حمل نقل به صرفه و اقتصادی بشمار خواهد آمد.و همچنین واحد لجستیک مجتمع پان توانای کامل جهت ارسال جعبه و کارتن تولید شده به تمامی نقاط کشور و حتی کشور عراق را دارد. .

اگر به عنوان طراح گرافیک مراجعه کردید و قصد طراحی جعبه لمینتی آجیل را دارید حتمی قبل از ارسال طراحی مقاله راهنمای طراحی جعبه را بررسی کنید .
محصولات مکملنظرات ارزشمند شما