صفحه اصلی
         خانه محصولات تبلیغاتی محصولات چاپی کارتن


کارتن آجیل و خشکبار موسی اهواز | کد محصول: 3


اشتراک گذاری

این کارتن  از چند لایه ورق لاینر و کرافت و همچنین فلوتینگ تهیه شده و با استفاده از ماشین چاپ فلکسو دورنگ سبز و مشکی  تولید شده است .

  استحکام بالا  کارتن برای تحمل وزن بالا، مهترین مزیت این محصول و بهترین گزینه برای کارتن آجیل و خشکبار  می باشد.


قیمت مناسب، سرعت در تحویل و کیفیت بالا از مزیت های کار واحد کارتن سازی مجتمع  پان  است. در تمام مراحل سفارش کارتن آجیل ، توسط ناظر تولید و چاپ، کیفیت کار شما کنترل میگردد تا از ایرادات احتمالی جلوگیری شود. به شما این اطمینان داده میشود که در صورت وجود هر گونه اشکال در کار آن اشکال رفع و در صورت رفع نشدن، خسارت آن جبران می شود.

برای سفارش کارتن می توانید با پر کردن فرم درخواست از مشاوره رایگان کارشناس فروش مجتمع بهرند شوید .
محصولات مشابهنقد و بررسی

  • نیاز آجیل و خشکبار به جعبه  و کارتن 

آجیل  از جمله  خوراکی های گرانقیمت محسوب می شوند، هرگونه تغییر شکل در ظاهر این خوراکی ها سبب ایجاد عدم حس رضایت مصرف کننده نهایی می شود چه بسا فروشندگان به ناچار موارد آسیب دیده را به بهای کمتری و با حاشیه نامناسبی از سود بفروش براسانند . همین موضوع  را می توان به علتی برای توجه هرچه بیشتر به شیوه حمل نقل و نحوه بسته بندی  خشکبار و باربری و نگه داری تا زمان رسیدن به دست مصرف کننده نهایی دانست .

اگر کارخانجات تولید آجیل  و همچنین بنکداران این صنعت از جعبه و کارتن خشکبار استفاده بکنند قطعا از حجم قابل توجهی از مسایل که بروی محصول پیش می آید جلوگیری خواهند کرد.

  • قیمت بهینه و ارزان کارتن   

خدمات یکپارچه طراحی ، فنی و تولید باعث شده که ما در محاسبه بهینه ترین ابعاد و متریال در جعبه و کارتن آجیل ، بسیار توانا و با تجربه باشیم . همین امر مهمترین عامل جهت کاهش هدر رفت متریال مصرفی و ارزاتر شدن قیمت نهایی کارتن بدون کاهش کیفیت می شود .این نقطه مزیت ما نسبت به رقبا می باشد .با توجه به اینکه واحد کارتن سازی مجتمع پان برای تولید جعبه لمینتی و کارتن آجیل در اهواز مستقر می باشد برای استان خوزستان، بسیاری از هزینه  حمل نقل به صرفه و اقتصادی بشمار خواهد آمد.و همچنین واحد لجستیک مجتمع پان توانای کامل جهت ارسال جعبه و کارتن تولید شده به تمامی نقاط کشور و حتی کشور عراق را دارد. .

اگر به عنوان طراح گرافیک مراجعه کردید و قصد طراحی جعبه و کارتن آجیل را دارید حتمی قبل از ارسال طراحی مقاله راهنمای طراحی جعبه را بررسی کنید .

به این نکته توجه بفرمایید که در تولید و چاپ جعبه و کارتن آجیل می توانید از کارتن و جعبه لمینتی هم استفاده کنید که نمایش بهتری از هویت بصری را دارا هستند .
محصولات مکملنظرات ارزشمند شما