صفحه اصلی
         خانه محصولات تبلیغاتی محصولات چاپی کارتن


کارتن قطعات یدکی خودرو دلکو اهواز | کد محصول: 4


اشتراک گذاری

این جعبه از چند لایه ورق لاینر و کرافت و همچنین فلوتینگ تهیه شده و به علت تیراژ پایین از چاپ سیلک اسکرین تک رنگ استفاده شده است.

  استحکام بالا  کارتن برای تحمل وزن بالا، مهترین مزیت این محصول و بهترین گزینه برای کارتن قطعات  می باشد.


قیمت مناسب، سرعت در تحویل و کیفیت بالا از مزیت های کار واحد کارتن سازی مجتمع  پان  است. در تمام مراحل سفارش کارتن و جعبه ، توسط ناظر تولید و چاپ، کیفیت کار شما کنترل میگردد تا از ایرادات احتمالی جلوگیری شود. به شما این اطمینان داده میشود که در صورت وجود هر گونه اشکال در کار آن اشکال رفع و در صورت رفع نشدن، خسارت آن جبران می شود.

برای سفارش کارتن می توانید با پر کردن فرم درخواست از مشاوره رایگان کارشناس فروش مجتمع بهرند شوید .
محصولات مشابهنقد و بررسی

  • نیاز قطعات یدکی خودرو به جعبه های کارتن 

این محصولات به دلیل قیمت بالا و آسیب پذیری بیش از حد و همچنین در برخی موارد وزن زیاد به شدت به بسته بندی که علاوه بر جنبه های بازاریابی و زیبایی بصری  به عنوان محافظی مستحکم عمل کند، نیازمند هستند .متریال کارتن انتخاب مناسبی برای برطرف کردن این نیاز بشمار می آید .

  • قیمت بهینه و ارزان کارتن قطعات یدکی خودرو

خدمات یکپارچه طراحی ، فنی و تولید باعث شده که ما در محاسبه بهینه ترین ابعاد و متریال در کارتن قطعات یدکی ، بسیار توانا و با تجربه باشیم . همین امر مهمترین عامل جهت کاهش هدر رفت متریال مصرفی و ارزاتر شدن قیمت نهایی  کارتن بدون کاهش کیفیت می شود .این نقطه مزیت ما نسبت به رقبا می باشد .با توجه به اینکه واحد کارتن سازی مجتمع پان برای تولید جعبه لمینتی و کارتن  قطعات یدکی در اهواز مستقر می باشد برای استان خوزستان، بسیاری از هزینه  حمل نقل به صرفه و اقتصادی بشمار خواهد آمد.و همچنین واحد لجستیک مجتمع پان توانای کامل جهت ارسال جعبه و کارتن تولید شده به تمامی نقاط کشور و حتی کشور عراق را دارد. .

اگر به عنوان طراح گرافیک مراجعه کردید و قصد طراحی کارتن قطعات یدکی خودرو را دارید حتمی قبل از ارسال طراحی مقاله راهنمای طراحی جعبه را بررسی کنید .

لازم به ذکر است که کارتن قطعات مختلف یدکی خودرو می تواند به روش های لمینتی ویا جعبه های مقوایی نیز تولید شود .
محصولات مکملنظرات ارزشمند شما