صفحه اصلی
         خانه محصولات تبلیغاتی محصولات چاپی کارتن


جعبه لمینتی قطعات الکترونیکی جی پی اس کاسل اهواز | کد محصول: 5


اشتراک گذاری

این جعبه لمینتی از لمینت شدن یک فرم کرافت با چاپ افست تک رنگ بروی کارتن فلوت e تولید شده است .

استحکام بالا  کارتن و جذابیت در چاپ،  مهترین مزیت این محصول بشمار می آیند .


قیمت مناسب، سرعت در تحویل و کیفیت بالا از مزیت های کار واحد کارتن سازی مجتمع  پان  است. در تمام مراحل سفارش کارتن و جعبه ، توسط ناظر تولید و چاپ، کیفیت کار شما کنترل میگردد تا از ایرادات احتمالی جلوگیری شود. به شما این اطمینان داده میشود که در صورت وجود هر گونه اشکال در کار آن اشکال رفع و در صورت رفع نشدن، خسارت آن جبران می شود.

برای سفارش جعبه لمینتی و کارتن می توانید با پر کردن فرم درخواست از مشاوره رایگان کارشناس فروش مجتمع بهرند شوید .
محصولات مشابهنقد و بررسی

  • نیاز قطعات الکترونیکی به جعبه لمینتی و کارتن 

قطعات الکترونیکی به دلیل قیمت بالا و آسیب پذیری بیش از حد به شدت به بسته بندی که علاوه بر جنبه های بازاریابی به عنوان محافظی مستحکم عمل کند، نیازمند هستند .متریال کارتن انتخاب مناسبی برای برطرف کردن این نیاز بشمار می آید .

  • قیمت بهینه و ارزان جعبه لمینتی و کارتن 

خدمات یکپارچه طراحی ، فنی و تولید باعث شده که ما در محاسبه بهینه ترین ابعاد و متریال در جعبه  لمینی آجیل  و کارتن خشکبار ، بسیار توانا و با تجربه باشیم . همین امر مهمترین عامل جهت کاهش هدر رفت متریال مصرفی و ارزاتر شدن قیمت نهایی جعبه لمینتی و کارتن بدون کاهش کیفیت می شود .این نقطه مزیت ما نسبت به رقبا می باشد .با توجه به اینکه واحد کارتن سازی مجتمع پان برای تولید جعبه لمینتی و کارتن  خشکبار در اهواز مستقر می باشد برای استان خوزستان، بسیاری از هزینه  حمل نقل به صرفه و اقتصادی بشمار خواهد آمد.و همچنین واحد لجستیک مجتمع پان توانای کامل جهت ارسال جعبه و کارتن تولید شده به تمامی نقاط کشور و حتی کشور عراق را دارد. .

اگر به عنوان طراح گرافیک مراجعه کردید و قصد طراحی جعبه لمینتی قطعات الکترونیکی را دارید حتمی قبل از ارسال طراحی مقاله راهنمای طراحی جعبه را بررسی کنید .
محصولات مکملنظرات ارزشمند شما