صفحه اصلی
         خانه محصولات تبلیغاتی محصولات چاپی بروشور


منوی رستوران فودلند | کد محصول: 9


اشتراک گذاری

چاپ منوی این پروژه از جنس کرافت 120 گرمی و چاپ چهار رنگ دورو با استفاده از قالب دو خط تا انجام شده است.

 

قیمت مناسب، سرعت در تحویل و کیفیت بالا از مزیت های کار واحد چاپ مجتمع پان  است. در تمام مراحل سفارش چاپ منو، بروشور و خدمات پس از چاپ، توسط ناظر تولید و چاپ، کیفیت کار شما کنترل میگردد تا از ایرادات احتمالی جلوگیری شود. به شما این اطمینان داده میشود که در صورت وجود هر گونه اشکال در کار آن اشکال رفع و در صورت رفع نشدن، خسارت آن جبران می شود.

برای سفارش انواع منو ی کافه و رستوران و بروشور می توانید با پر کردن فرم درخواست از مشاوره رایگان کارشناس فروش مجتمع بهرمند شوید.
محصولات مشابهنقد و بررسی

امروزه محصولی با عنوان بروشور، پمفلت، کاتالوگ، دفترک و ... به طور چشمگیر و فراگیری مورد استفاده عموم قرار گرفته است. چاپ بروشور عمدتا ابزاری مهم برای تبلیغ، ترویج و بیان اطلاعات مهم محصول به مشتریانی است که در ملاقات های حضوری، نمایشگاه ها و بازاریابی در محل مشتری مورد استفاده قرار می گیرد. به همان میزان که طراحی بروشور مهم است، چاپ بروشور حرفه ای نیز در جذابیت و ماندگاری آن، مهم و سرنوشت ساز است.

چاپ بروشور علاوه بر جاذبه بصری باید نیاز مخاطب برای اطلاع از محصول و ویژگی هایش را نیز برآورده سازد که اگر هر دو اصل طراحی گرافیکی و کیفیت در چاپ بروشور کاغذی شما رعایت شده باشد، میتواند برای جذب مشتری و انتخاب خدمات شما در بازار رقابتی با تنوع صدها طرح و رنگ مختلف، بسیار موثر و مفید باشد.

منو رستوران و کافی شاپ نیز یکی از انواع بروشور میباشد که بدلیل پرکاربرد بودن این محصول از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و کیفیت طراحی و نوع متریال و چاپ منو رستوران همیشه یکی از موثرترین ابزار  جذب مخاطب بوده است.

این نقطه مزیت ما نسبت به رقباست که با توجه به استقرار واحد چاپ و خدمات پس از چاپ مجتمع پان برای تولید و چاپ بروشور در اهواز و نزدیکی استراتژیک به بنادر واردات کالا ،  توانسته ایم با حذف بخشی از هزینه های حمل مواد اولیه و مصرفی مورد استفاده جهت تولید، قیمت نهایی محصول را قابل رقابت برای ارسال به تمام نقاط کشور گردانیم. لازم به توضیح است که بخش ارسال بار مجتمع پان توانایی کامل جهت ارسال محصولات تولید شده به تمامی نقاط کشور و حتی کشور عراق را دارد.

اگر بعنوان طراح گرافیک به این صفحه مراجعه کرده اید برای چاپ منو رستوران و یا بروشور بازرگانی ها و سایر بنگاه های کسب و کار پس از بررسی متریال مختلف و معماری متناسب محتوای مشتریتان،  حتما مقاله راهنمای طراحی و چاپ بروشور را که در بخش بلاگ این وب سایت درج شده است مطالعه فرمایید.
محصولات مکملنظرات ارزشمند شما