menu

صفحه اصلی
بروشور
         خانه محصولات تبلیغاتی محصولات چاپی

  بروشور


اگر درخواست سفارش از هر یک از محصولات مجموعه بروشور را دارید می توانید با کلیک کردن بر روی لینک " مشاوره آنلاین " و یا پر کردن فرم مربوط به درخواست شما و ثبت اطلاعات ارتباطی، درخواست خود را به اطلاع ما برسانید.

پس از آن کارشناسان فروش در سریعترین زمان ممکن با شما ارتباط برقرار می کنند تا با مشاوره رایگان، شما را در انتخاب هرچه بهتر کالای مورد نظرتان راهنمایی کنند .


  سئوالات متداول چاپ بروشور

1. تضمین کیفیت مجتمع چاپ و تبلیغات پان نسبت به چاپ بروشور خود به چه صورت است؟

در تمام مراحل کار، توسط ناظر تولید و چاپ، کیفیت کار شما کنترل می گردد تا از ایرادات احتمالی جلوگیری شود. به شما این اطمینان داده می شود که در صورت وجود هر گونه اشکال در کار آن اشکال رفع و در صورت رفع نشدن، خسارت آن جبران می شود.


2. چگونه قیمت چاپ بروشور در مجتمع چاپ و تبلیغات پان مقرون به صرفه است؟

عوامل بسیاری در قیمت یک محصول چاپی مانند بروشور تاثیرگذار است؛ از جمله این عوامل تاثیرگذار در قیمت چاپ بروشور می‌توان به جنس، گرماژ، اندازه و تعداد سفارش بروشور، رنگ چاپی، روکش و در نهایت استفاده از جلوه‌های زیباتری همچون طلاکوب، نقره‌کوب و یووی موضعی در بخش‌هایی از آن اشاره کرد. در این میان مجتمع چاپ و تبلیغات پان همواره کوشیده است تا با بهینه‌سازی خدمات پیش از چاپ همچون فایل چک رایگان، فرم‌بندی استاندارد و با توجه به اصل مهم حفظ کیفیت بالای محصولات چاپی خود، متناسب با نیاز مشتریان، بروشور مطلوب و مقرون به صرفه‌ای را ارائه دهد.


3. آیا در مجتمع چاپ و تبلیغات پان فایل‌های طراحی ارسال شده توسط مشتری از نظر فنی مورد بررسی قرار می‌گیرد؟

بله در مجتمع چاپ و تبلیغات پان تمامی فایل‌های چاپی توسط کارشناسان متخصص و مجرب به صورت رایگان بررسی می‌گردد تا از هرگونه مشکلات پیش از چاپ جلوگیری به عمل آید. البته لازم به ذکر است که بررسی تخصصی‌تر، با هزینه جزئی همراه خواهد بود. بررسی فایل طراحی متناسب با قالب مربوطه جهت جلوگیری از قرار گرفتن طرح در خط تا و یا برش، یکی از مواردی است که پیش از چاپ کنترل می‌گردد.


4. چگونه فایل طراحی شده را برای چاپ ارسال کنیم؟

ارسال فایل طراحی شده از طریق ایمیل درج شده در وبسایت برای مشتریان مجتمع چاپ و تبلیغات پان فراهم شده است. البته لازم به ذکر است که فرمت فایل ارسالی در کیفیت چاپ بسیار تاثیرگذار است. فرمت استاندارد و مطلوب چاپخانه‌ها فرمت PDFX است. این فرمت به هنگام ذخیره‌سازی طرح به صورت PDF قابل تنظیم است.


5. آیا امکان چاپ بروشور به صورت اختصاصی در مجتمع چاپ و تبلیغات پان وجود دارد؟

بله در مجتمع چاپ و تبلیغات پان امکان سفارش چاپ بروشور در اهواز در قالب‌های خاص، با سایزهای متفاوت و همراه با تنوع در رنگ و طرح فراهم شده است.


  راهنمای چاپ بروشور

امروزه محصولی با عنوان بروشور، پمفلت، کاتالوگ، دفترک و ... به طور چشمگیر و فراگیری مورد استفاده عموم قرار گرفته است. چاپ بروشور عمدتا ابزاری مهم برای تبلیغ، ترویج و بیان اطلاعات مهم محصول به مشتریانی است که در ملاقات های حضوری، نمایشگاه ها و بازاریابی در محل مشتری مورد استفاده قرار می گیرد. به همان میزان که طراحی بروشور مهم است، چاپ بروشور حرفه ای نیز در جذابیت و ماندگاری آن مهم و سرنوشت ساز است.


نمایش بیشتر