صفحه اصلی
         خانه محصولات تبلیغاتی ساک دستی و کاورلباس ساک دستی کاغذی ساک دستی کاغذی شال و روسری بالشتی

ساک دستی کاغذی شال و روسری بالشتی

ساک دستی کاغذی شال و روسری بالشتی
ساک دستی کاغذی شال و روسری بالشتی
ساک دستی کاغذی شال و روسری بالشتی
ساک دستی کاغذی شال و روسری بالشتی

ساک دستی کاغذی شال و روسری بالشتی | کد محصول: 1


اشتراک گذاری  
وضعیت : موجود

ساک دستی کاغذی بالشتی  قابلیت چاپ به صورت تکرنگ، دو رنگ و تمام رنگی را دارد.

از مقوای پشت طوسی 300گرمی برای ساک دستی کاغذی شال و روسری بالشتی   استفاده شده است.

از سلفون مات برای پوشش مقوای پشت طوسی ساک دستی شال و روسری بالشتی استفاده شده است.

 

قیمت مناسب، سرعت در تحویل و کیفیت بالا از مزیت های کار مجتمع چاپ و تبلیغات پان است. در تمام مراحل کار، توسط ناظر تولید و چاپ، کیفیت کار شما کنترل میگردد تا از ایرادات احتمالی جلوگیری شود. به شما این اطمینان داده میشود که در صورت وجود هر گونه اشکال در کار آن اشکال رفع و در صورت رفع نشدن، خسارت آن جبران می شود.
محصولات مشابهنقدو وبررسی
نقد و بررسی

ساک دستی کاغذی بالشتی  از جمله  ساک دستی هایی بشمار می آید، که به دلیل زیبایی و تنوع در طرح  بسیار پرطرفدار است. این نوع ساک خرید معمولاً در دو نوع ساک دستی کاغذی با روکش مات و براق وجود دارد و می‌تواند در ابعاد مختلف چاپ شود. از این ساک دستی می‌توان برای انواع طرح‌های تبلیغاتی استفاده کرد و اغلب ادارات، شرکت‌ها، مغازه‌ها و فروشگاه‌ها از آن به عنوان ساک دستی تبلیغاتی استفاده می‌کنند. و همچنین ساک دستی کاغذی بالشتی که به ساک دستی شال و روسری هم معروف است،  یکی از انواع ساک دستی های جذاب و پر طرفدار بین مشاغلی مانند فروشگاه های شال و روسری میباشد.

ساک دستی کاغذی شال و روسری مانند یک بیلبورد تبلیغاتی متحرک در دست مشتریان شما قرار گرفته و در معرض دید افراد بسیاری قرار خواهد گرفت.از این روی چاپ ساک دستی کاغذی شال و روسری علاوه بر ایجاد حس احترام به مشتری و حفظ پرستیژ کاری به ماندگاری نام تجاری شما برای مدت قابل توجهی کمک خواهد کرد. 

مجتمع تبلیغات و چاپ پان تولید کننده انواع ساک دستی شال و روسری در اهواز می‌باشد. شرکت پان دارای خدمات پس از فروش هستند و امکان ارسال محصولات به سراسر کشور وجود دارد.

  • خدمات ارائه شده در شرکت تبلیغاتی پان
  • تولید انواع ساک دستی کاغذی در کمترین زمان
  • تولید ساک دستی کاغذی و گلاسه با کیفیت بسیار بالا
  • امکان سفارش در تیراژ بالا
  • امکان چاپ لوگو و انواع طراحی بر روی ساک دستی طبق سفارش
  • چاپ ساک دستی با قیمتی بسیار مناسب
  • امکان سفارش ساک دستی تبلیغاتی در طرح و رنگ‌های متنوع
  • امکان تولید ساک دستی کاغذی در سایز‌های مختلف

 
محصولات مکملنظرات ارزشمند شما


نظرات
نام: امید رشادت نیا
مدیر آتلیه طراحی مجتمع پان هستم و خواستم خدمت مخاطبین محترم مجتمع پان این توضیح رو مازاد بر توضیحات صفحه در رابطه با قالب فوق بدم . این قالب متناسب برای شال و روسری طراحی و بهینه سازی ابعاد و هزینه شده است و برای دو دسته از مشتریان شما ( فروشندگان شال و روسری ) متناسب می باشد، دسته اول برای مشتریانیست که از شما مراجعه حضوری میکنند و جذاب است که شال و روسری رو برای آن های در یک بسته بندی باکلاس قرار بدید و دسته دوم برای ارسال شال و روسری به شهرستان های دیگر می باشد برای مشتریان غیر حضوری که ازین طریق اعتبار برند شما و هویت بصری برند خودتون رو به زیباترین شکل به یک شهر دیگه ارسال کردید و شانس خودتون رو برای خرید مجدد این مشتری بیشتر و بیشتر کردید.
پان: با تشکر از توضیحات تکمیلی شما