صفحه اصلی
         خانه محصولات تبلیغاتی محصولات چاپی جعبه مقوایی جعبه مقوایی محصولات بهداشتی ماسک تنفسی اکسیژن

جعبه مقوایی  محصولات بهداشتی ماسک تنفسی اکسیژن

جعبه مقوایی  محصولات بهداشتی ماسک تنفسی اکسیژن
جعبه مقوایی  محصولات بهداشتی ماسک تنفسی اکسیژن
جعبه مقوایی  محصولات بهداشتی ماسک تنفسی اکسیژن
جعبه مقوایی  محصولات بهداشتی ماسک تنفسی اکسیژن

جعبه مقوایی محصولات بهداشتی ماسک تنفسی اکسیژن | کد محصول: 9


اشتراک گذاری

این جعبه با مقوای ایندلبرد 300 گرم بدون روکش سلفونی و با چاپ چهاررنگ یکرو تولید شده است .


قیمت مناسب، سرعت در تحویل و کیفیت بالا از مزیت های کار واحد جعبه سازی مجتمع  پان  است. در تمام مراحل سفارش کارتن و جعبه ، توسط ناظر تولید و چاپ، کیفیت کار شما کنترل میگردد تا از ایرادات احتمالی جلوگیری شود. به شما این اطمینان داده میشود که در صورت وجود هر گونه اشکال در کار آن اشکال رفع و در صورت رفع نشدن، خسارت آن جبران می شود.

برای سفارش جعبه مقوایی می توانید با پر کردن فرم درخواست از مشاوره رایگان کارشناس فروش مجتمع بهرمند شوید .
محصولات مشابهنقد و بررسی
نقد و بررسی

چرا جعبه مقوایی محصولات بهداشتی جز ملزومات اصلی فرآیند عرضه بازار این کالا بشمار می آید ؟

جعبه مقوایی محصولات بهداشتی علاوه بر جاذبه بصری نیاز مخاطب رابرای اطلاع از ویژگی های محصول برطرف کرده و همچنین محافظی امن برای حفظ و نگهداری محصولات بهداشتی در برابر شمار زیادی از عوامل آسیب رسان به حساب می آید. 

  • بهینه سازی قیمت جعبه مقوایی محصولات بهداشتی 

خدمات یکپارچه طراحی ، فنی و تولید باعث شده که ما در محاسبه بهینه ترین ابعاد و متریال در جعبه مقوایی محصولات بهداشتی، بسیار توانا و با تجربه باشیم . همین امر مهمترین عامل جهت کاهش هدر رفت متریال مصرفی و ارزاتر شدن قیمت جعبه مقوایی بدون کاهش کیفیت می شود .این نقطه مزیت ما نسبت به رقبا می باشد .با توجه به اینکه واحد جعبه سازی مجتمع پان برای تولید جعبه مقوایی در اهواز مستقر می باشد برای استان خوزستان، بسیاری از هزینه حمل و نقل به صرفه و اقتصادی بشمار خواهد آمد.و همچنین واحد لجستیک مجتمع پان توانای کامل جهت ارسال جعبه مقوایی تولید شده به تمامی نقاط کشور و حتی کشور عراق را دارد. .

اگر به عنوان طراح گرافیک مراجعه کردید و قصد طراحی جعبه مقوایی محصولات بهداشتی را دارید حتما قبل از ارسال طراحی مقاله راهنمای طراحی جعبه مقوایی را بررسی کنید .
محصولات مکملنظرات ارزشمند شما