صفحه اصلی
         خانه محصولات تبلیغاتی محصولات چاپی


کاتالوگ فیزیوتراپی و آب درمانی سیمرغ | کد محصول: 8


اشتراک گذاری

این کاتالوگ متشکل شده است از جلد گلاسه 300 گرم با چاپ چهاررنگ دورو بعلاوه سلفون مات و یووی موضعی و  همچنین برای صفحات داخلی این کاتالوگ از کاغذگلاسه 170 گرم با چاپ چهاررنگ دورو  و یووی موضعی برای تمام صفحات استفاده شده است. 

 

قیمت مناسب، سرعت در تحویل و کیفیت بالا از مزیت های کار واحد چاپ مجتمع پان  است. در تمام مراحل سفارش چاپ کاتالوگ و خدمات پس از چاپ آن، توسط ناظر تولید و چاپ، کیفیت کار شما کنترل میگردد تا از ایرادات احتمالی جلوگیری شود. به شما این اطمینان داده میشود که در صورت وجود هر گونه اشکال در کار آن اشکال رفع و در صورت رفع نشدن، خسارت آن جبران می شود.

برای سفارش چاپ کاتالوگ می توانید با پر کردن فرم درخواست از مشاوره رایگان کارشناس فروش مجتمع بهرمند شوید .
محصولات مشابهنقد و بررسی

امروزه محصولی با عنوان کاتالوگ، بروشور، کالانما و ... به طور چشمگیر و فراگیری مورد استفاده عموم قرار گرفته است. چاپ کاتالوگ عمدتا ابزاری مهم برای تبلیغ، ترویج و بیان اطلاعات مهم محصول به مشتریانی است که در ملاقات های حضوری، نمایشگاه ها و بازاریابی در محل مشتری مورد استفاده قرار می گیرد. به همان میزان که طراحی کاتالوگ مهم است، چاپ کاتالوگ حرفه ای نیز در جذابیت و ماندگاری آن مهم و سرنوشت ساز است.

چاپ کاتالوگ علاوه بر جاذبه بصری باید نیاز مخاطب برای اطلاع از محصول و ویژگی های آن را نیز برآورده سازد که اگر هر دو اصل طراحی گرافیک و کیفیت در چاپ کاتالوگ شما رعایت شده باشد، میتواند برای جذب مشتری و انتخاب خدمات شما در بازار رقابتی با تنوع صدها طرح و رنگ مختلف، بسیار موثر و مفید باشد.

این نقطه مزیت ما نسبت به رقباست که با توجه به استقرار واحد چاپ و خدمات پس از چاپ مجتمع پان برای تولید و چاپ کاتالوگ در اهواز و نزدیکی استراتژیک به بنادر واردات کالا ،  توانسته ایم با حذف بخشی از هزینه های حمل مواد اولیه و مصرفی مورد استفاده جهت تولید، قیمت نهایی محصول را قابل رقابت برای ارسال به تمام نقاط کشور گردانیم. لازم به توضیح است که بخش ارسال بار مجتمع پان توانایی کامل جهت ارسال محصولات تولید شده به تمامی نقاط کشور و حتی کشور عراق را دارد.

اگر بعنوان طراح گرافیک به این صفحه مراجعه کرده اید برای چاپ کاتالوگ بازرگانی ها و سایر بنگاه های کسب و کار پس از بررسی متریال مختلف و معماری متناسب محتوای مشتریتان،  حتما مقاله راهنمای طراحی و چاپ کاتالوگ را که در بخش بلاگ این وب سایت درج شده است مطالعه فرمایید.
محصولات مکملنظرات ارزشمند شما