صفحه اصلی
تراکت
         خانه محصولات تبلیغاتی محصولات چاپی


توان و تجهیزات ما در چاپ و بسته بندی در کنار دپارتمان های تبلیغات و طراحی ما را به بزرگترین مجموعه یکپارچه خدماتی ، تولیدی در صنعت چاپ و تبلیغات جنوب کشور تبدیل کرده است.


دو کارگاه مجزا در بیش از ۱۰۰۰ متر فضای کارگاهی مجهز به دستگاه های مدرن، سرعت تحویل و کیفیت محصول ما را کاملا متمایز کرده است.


ما در درونمان یک تیم ایده پردازی حرفه ای داریم. قدرت ترکیب آتلیه گرافیک و عکاسی با تیم دیجیتال مارکتینگ در مجتمع پان این امکان را فراهم کرده تا زوایای کسب و کار شما را به تصویر بکشیم.


دسترسی ارزان به مواد اولیه وارداتی به واسطه نزدیکی به بنادر جنوب ، ما را در عرضه کمترین قیمت قابل رقابت در تمام کشور، توانمند ساخته است.
  سئوالات متداول چاپ تراکت تبلیغاتی

1. تضمین کیفیت مجتمع چاپ و تبلیغات پان نسبت به چاپ تراکت تبلیغاتی خود به چه صورت است؟

در تمام مراحل کار، توسط ناظر تولید و چاپ، کیفیت کار شما کنترل می گردد تا از ایرادات احتمالی جلوگیری شود. به شما این اطمینان داده می شود که در صورت وجود هر گونه اشکال در کار آن اشکال رفع و در صورت رفع نشدن، خسارت آن جبران می شود.


2. چگونه قیمت چاپ تراکت تبلیغاتی در مجتمع چاپ و تبلیغات پان مقرون به صرفه است؟

عوامل بسیاری در قیمت یک محصول چاپی مانند تراکت تبلیغاتی تاثیرگذار است؛ از جمله این عوامل تاثیرگذار در قیمت چاپ تراکت تبلیغاتی می‌توان به جنس، گرماژ، اندازه و رنگ چاپی و تعداد سفارش تراکت تبلیغاتی اشاره کرد. در این میان مجتمع چاپ و تبلیغات پان همواره کوشیده است تا با بهینه‌سازی خدمات پیش از چاپ همچون فایل چک رایگان، فرم‌بندی استاندارد و با توجه به اصل مهم حفظ کیفیت بالای محصولات چاپی خود، متناسب با نیاز مشتریان، تراکت تبلیغاتی مطلوب و مقرون به صرفه‌ای را ارائه دهد.


3. آیا در مجتمع چاپ و تبلیغات پان فایل‌های طراحی ارسال شده توسط مشتری از نظر فنی مورد بررسی قرار می‌گیرد؟

بله در مجتمع چاپ و تبلیغات پان تمامی فایل‌های چاپی توسط کارشناسان متخصص و مجرب به صورت رایگان بررسی می‌گردد تا از هرگونه مشکلات پیش از چاپ جلوگیری به عمل آید. البته لازم به ذکر است که بررسی تخصصی‌تر، با هزینه جزئی همراه خواهد بود. بررسی فایل طراحی متناسب با اندازه مربوطه جهت جلوگیری از قرار گرفتن طرح در برش، یکی از مواردی است که پیش از چاپ کنترل می‌گردد.


4. چگونه فایل طراحی شده را برای چاپ ارسال کنیم؟

ارسال فایل طراحی شده از طریق ایمیل درج شده در وبسایت برای مشتریان مجتمع چاپ و تبلیغات پان فراهم شده است. البته لازم به ذکر است که فرمت فایل ارسالی در کیفیت چاپ بسیار تاثیرگذار است. فرمت استاندارد و مطلوب چاپخانه‌ها فرمت PDFX است. این فرمت به هنگام ذخیره‌سازی طرح به صورت PDF قابل تنظیم است.


5. آیا امکان چاپ تراکت تبلیغاتی به صورت اختصاصی در مجتمع چاپ و تبلیغات پان وجود دارد؟

بله در مجتمع چاپ و تبلیغات پان امکان سفارش چاپ تراکت تبلیغاتی در اهواز در سایزهای متفاوت و همراه با تنوع در رنگ و طرح فراهم شده است.


  راهنمای چاپ تراکت تبلیغاتی

امروزه محصولی با عنوان تراکت تبلیغاتی که از آن با نام های گوناگونی چون، فلایر و ... نیز یاد می شود به طور چشمگیر و فراگیری مورد استفاده عموم قرار گرفته است. چاپ تراکت تبلیغاتی عمدتا ابزاری مهم برای معرفی محصول و خدمات یک کار و کسب می باشد. به همان میزان که طراحی تراکت تبلیغاتی مهم است، چاپ تراکت تبلیغاتی حرفه ای نیز در جذابیت و ماندگاری آن مهم و سرنوشت ساز است.


نمایش بیشتر