صفحه اصلی

شما اینجا هستید: خانه

مراحل سفارش محصولات پان

ابتدا محصول مورد خود را در بخش های مختلف وب جستجو کنید .


با ورود به صفحات نهایی محصولات ،مشخصات محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید.


در مرحله نهایی با تکمیل کردن فرم درخواست شما که در نوار بالای وب سایت قرار دارد، درخواست خود را برای کارشناسان فروش مجتمع ارسال کنید . کارشناسان ما پس از بررسی درخواست با شما ارتباط گرفته و پس از مشاوره رایگان ثبت سفارش را انجام می دهند.
در قسمت های مختلف وب سایت در جهت تسهیل ارتباط با شما مشتریان عزیز افزونه ای جهت گفتگوی مستقیم با کارشناسان فروش مجتمع پان قرار داده شده است که در هر لحظه پاسخگوی سوالات شما خواهند بود .


جهت اطلاع از شرایط همکاری با مجتمع پان در منوی بالای وب سایت ، لینک مربوط به صفحه توافق همکاری قرار داده شده است که پیشنهاد می کنیم حتما مطالعه شود .


ما در این بخش اطلاعات ارتباطی مجتمع چاپ و تبلیغات پان را بصورت کامل شرح داده ایم . اطلاعاتی همچون آدرس دفتر مرکزی و واحد چاپ و تولید ، تلفن های ارتباطی ، اطلاعات کامل واحد فروش مجتمع و همچنین لینک های حضور ما در شبکه های اجتماعی قرار داده شده است .


در بخش بلاگ می توانید اطلاعات تکمیلی در زمینه محصولات انتخابی خود را مطالعه کنید.اطلاعات فنی ، راهنمای خرید ، نحوه استفاده و هر آنچه که باید در زمینه محصولات تبلیغاتی بدانید در 10 سرفصل تخصصی قرار داده شده است .