صفحه اصلی
         خانه محصولات تبلیغاتی هدایای تبلیغاتی آفتابگیر تبلیغاتی

آفتابگیر تبلیغاتی کفش آدینه اهواز

آفتابگیر تبلیغاتی کفش آدینه اهواز
آفتابگیر تبلیغاتی کفش آدینه اهواز
آفتابگیر تبلیغاتی کفش آدینه اهواز
آفتابگیر تبلیغاتی کفش آدینه اهواز

آفتابگیر تبلیغاتی کفش آدینه اهواز | کد محصول: 2


اشتراک گذاری  
وضعیت : موجود

 آفتابگیر تبلیغاتی شیشه عقب خودرو که در تصویر مشاهده می کنید ، برای فروشگاه کفش آدینه اهواز با استفاده از رنگ سفید به روش سیلک اسکرین چاپ شده است.


قیمت مناسب، سرعت در تحویل و کیفیت بالا از مزیت های مجتمع  پان  است. در تمام مراحل سفارش دوخت تا چاپ آفتابگیر تبلیغاتی ، توسط ناظر تولید و چاپ، کیفیت کار شما کنترل میگردد تا از ایرادات احتمالی جلوگیری شود. به شما این اطمینان داده میشود که در صورت وجود هر گونه اشکال در کار آن اشکال رفع و در صورت رفع نشدن، خسارت آن جبران می شود.

برای سفارش چاپ آفتابگیر شیشه عقب خودرو  می توانید با پر کردن فرم درخواست از مشاوره رایگان کارشناس فروش مجتمع بهره مند شوید .
 
محصولات مشابهنقد و بررسی
نقد و بررسی

از آفتابگیر تبلیغاتی میتوان به عنوان یک هدیه تبلیغاتی به مشتری در قبال خرید و همچنین به صورت همزمان یک آگهی متحرک برای فروشگاه، شرکت یا سازمان شما استفاده کرد که اگر هر دو اصل طراحی گرافیکی و کیفیت در انتخاب آفتابگیر تبلیغاتی شما رعایت شده باشد انتخاب آن به عنوان هدیه تبلیغاتی هم مشتری را خشنود می‌کند و هم اینکه آن را بارها و بارها استفاده خواهد کرد و هر بار استفاده از آن یک آگهی تبلیغاتی رایگان برای شما خواهد بود که در سطح گسترده استفاده میگردد.

امروزه محصولی با عنوان آفتابگیر اتومبیل که از آن با نام‌های گوناگونی همچون آفتابگیر ماشین، آفتابگیر خودرو، سایه بان خودرو، سایه بان ماشین، سایه بان اتومبیل، سایه بان تبلیغاتی، آفتابگیر تبلیغاتی و ... یاد می‌شود به طور چشمگیر و فراگیری مورد استفاده عموم قرار گرفته است.

این نقطه مزیت ما نسبت به رقبا می باشدکه با توجه به اینکه واحد بازرگانی هدایای تبلیغاتی مجتمع پان برای تولید و چاپ آفتابگیر تبلیغاتی در اهواز مستقر می باشد برای استان خوزستان، بسیاری از هزینه  حمل نقل به صرفه و اقتصادی بشمار خواهد آمد.و همچنین واحد لجستیک مجتمع پان توانای کامل جهت ارسال جعبه و کارتن تولید شده به تمامی نقاط کشور و حتی کشور عراق را دارد. .

اگر بعنوان طراحی گرافیک ازین صفحه بازدید میکنید برای طراحی هرچه بهتر و دقیقتر آفتابگیر تبلیغاتی شیشه عقب خودرو، مانند نمونه آفتابگیر تبلیغاتی فروشگاه کفش آدینه به مقاله راهنمای طراحی در بلاگ دنیای پان مراجعه بفرمایید.

 
محصولات مکمل
0 resultsنظرات ارزشمند شما