صفحه اصلی
         خانه محصولات تبلیغاتی هدایای تبلیغاتی آفتابگیر تبلیغاتی

آفتابگیر تبلیغاتی کفش آدینه اهواز

آفتابگیر تبلیغاتی کفش آدینه اهواز
آفتابگیر تبلیغاتی کفش آدینه اهواز
آفتابگیر تبلیغاتی کفش آدینه اهواز
آفتابگیر تبلیغاتی کفش آدینه اهواز

آفتابگیر تبلیغاتی کفش آدینه اهواز | کد محصول: 2


اشتراک گذاری  
وضعیت : موجود

 آفتابگیر تبلیغاتی شیشه عقب خودرو که در تصویر مشاهده می کنید ، برای فروشگاه کفش آدینه اهواز با استفاده از رنگ سفید به روش سیلک اسکرین چاپ شده است.


قیمت مناسب، سرعت در تحویل و کیفیت بالا از مزیت های مجتمع  پان  است. در تمام مراحل سفارش دوخت تا چاپ آفتابگیر تبلیغاتی ، توسط ناظر تولید و چاپ، کیفیت کار شما کنترل میگردد تا از ایرادات احتمالی جلوگیری شود. به شما این اطمینان داده میشود که در صورت وجود هر گونه اشکال در کار آن اشکال رفع و در صورت رفع نشدن، خسارت آن جبران می شود.

برای سفارش چاپ آفتابگیر شیشه عقب خودرو  می توانید با پر کردن فرم درخواست از مشاوره رایگان کارشناس فروش مجتمع بهره مند شوید .
 
محصولات مشابهنقد و بررسی
نقد و بررسی

هدایای تبلیغاتی به عنوان یکی از اثرگذارترین و موفق ترین روش های بازاریابی در سراسر جهان به حساب می آید. در این بین ست های هدیه مدیریتی از اهمیتی ویژه ای برخوردار هستند. هدایای مدیریتی به گروهی از هدایای تبلیغاتی نفیس که مخاطبان آن در سطوح مدیریتی و بالاتر قرار دارند، گفته می شود. هدایای مدیریتی شامل هدایای نفیسی مانند ، ست‌های هدیه ، ست های روان‌نویس نفیس ، کتاب‌های نفیس و تابلوهای نفیس می‌شوند. هدایای مدیریتی به شکل ست‌ هدیه بسیار مورد پسند و محبوب است و اغلب به صورت ترکیبی از محصولات چرم، دیجیتال، لوازم اداری برای میز مدیریت و یا سایر موارد این چنینی هستند. انچه هدایای مدیریتی را خاص می کند چیدمان محصولات و نحوه بسته بندی آن است که باعث می شود یک هدیه تبلیغاتی به هدیه ای فاخر درخور مدیران بدل گردد.
محصولات مکمل
0 resultsنظرات ارزشمند شما