menu

صفحه اصلی
آفتابگیر تبلیغاتی
         خانه محصولات تبلیغاتی هدایای تبلیغاتی

  آفتابگیر تبلیغاتی


اگر درخواست سفارش از هر یک از محصولات مجموعه آفتابگیر تبلیغاتی را دارید می توانید با کلیک کردن بر روی لینک " مشاوره آنلاین " و یا پر کردن فرم مربوط به فرم درخواست و ثبت اطلاعات ارتباطی، درخواست خود را به اطلاع ما برسانید.

پس از آن کارشناسان فروش در سریعترین زمان ممکن با شما ارتباط برقرار می کنند تا با مشاوره رایگان، شما را در انتخاب هرچه بهتر کالای مورد نظرتان راهنمایی کنند .


  سئوالات متداول سفارش آفتابگیر تبلیغاتی

1. تضمین کیفیت مجتمع چاپ و تبلیغات پان نسبت به چاپ آفتابگیر تبلیغاتی خود به چه صورت است؟

در تمام مراحل کار، توسط ناظر تولید و چاپ، کیفیت کار شما کنترل میگردد تا از ایرادات احتمالی جلوگیری شود. به شما این اطمینان داده میشود که در صورت وجود هر گونه اشکال در کار آن اشکال رفع و در صورت رفع نشدن، خسارت آن جبران می شود.


2. چگونه قیمت آفتابگیر تبلیغاتی در مجتمع چاپ و تبلیغات پان مقرون به صرفه است؟

عوامل بسیاری در قیمت یک محصول تبلیغاتی مانند آفتابگیر تبلیغاتی تاثیرگذار است؛ از جمله این عوامل تاثیرگذار در قیمت آفتابگیر تبلیغاتی می‌توان به جنس و ضخامت پارچه شمعی، ضخامت فنر، کیفیت دوخت و قابلیت چاپ روی آن اشاره کرد. در این میان مجتمع چاپ و تبلیغات پان همواره کوشیده است تا با بهینه‌سازی فرایند تولید و با توجه به اصل مهم حفظ کیفیت بالای محصولات خود، متناسب با نیاز مشتریان، آفتابگیر تبلیغاتی مطلوب و مقرون به صرفه‌ای را ارائه دهد.


3. آیا در مجتمع چاپ و تبلیغات پان فایل‌های طراحی ارسال شده توسط مشتری از نظر فنی مورد بررسی قرار می‌گیرد؟

بله در مجتمع چاپ و تبلیغات پان تمامی فایل‌های چاپی توسط کارشناسان متخصص و مجرب به صورت رایگان بررسی می‌گردد تا از هرگونه مشکلات پیش از چاپ جلوگیری به عمل آید. البته لازم به ذکر است که بررسی تخصصی‌تر، با هزینه جزئی همراه خواهد بود. بررسی فایل طراحی متناسب با نوع و فضای چاپ مربوطه جهت جلوگیری از هرگونه اشکال در چاپ، یکی از مواردی است که پیش از چاپ کنترل می‌گردد.


4. چگونه فایل طراحی شده را برای چاپ ارسال کنیم؟

ارسال فایل طراحی شده از طریق ایمیل درج شده در وبسایت برای مشتریان مجتمع چاپ و تبلیغات پان فراهم شده است. البته لازم به ذکر است که فرمت فایل ارسالی در کیفیت چاپ بسیار تاثیرگذار است. فرمت استاندارد و مطلوب چاپخانه‌ها فرمت PDFX است. این فرمت به هنگام ذخیره‌سازی طرح به صورت PDF قابل تنظیم است.


  راهنمای سفارش آفتابگیر تبلیغاتی

تبلیغات یکی از جنبه های مهم تجارت و کسب و کار است و با اینکه امروزه روشهای جدید و تکنولوژی های تازه در عرصه تبلیغات و هدایای تبلیغاتی وجود دارند، هیچ کس ترجیح نمی دهد راه های قابل اعتماد قبلی مانند توزیع و استفاده از هدایای تبلیغاتی کارآمد مانند آفتابگیر تبلیغاتی را از روش های پیشبرد فروش حذف کند و به نظر برخی از مدیران مدت های طولانی در زمره تبلیغاتی قدرتمند باقی می ماند.
یکی دیگر از مزیت های اساسی آفتابگیر تبلیغاتی، سبک و قابل حمل بودن آنها است . راحتی و آسانی تهیه آفتابگیر تبلیغاتی در اهواز، تنوع بسیار زیاد،تنوع قیمت آفتابگیر تبلیغاتی از ارزانترین تا گرانترین کالای تبلیغاتی، حمل و توزیع بین مشتریان جنبه مطلوبی برای این هدیه تبلیغاتی بوجود آورده که همه در کنار هم آفتابگیر تبلیغاتی را به گزینه ای ایده آل برای هر نوع تجارت تبدیل می کند و تمامی شرکت ها و کسب و کار ها با هر میزان درآمد و توانایی امکان تهیه و توزیع این هدیه تبلیغاتی را دارند.


نمایش بیشتر