صفحه اصلی
جلد لوح تقدیر
         خانه محصولات تبلیغاتی هدایای تبلیغاتی


توان و تجهیزات ما در چاپ و بسته بندی در کنار دپارتمان های تبلیغات و طراحی ما را به بزرگترین مجموعه یکپارچه خدماتی ، تولیدی در صنعت چاپ و تبلیغات جنوب کشور تبدیل کرده است.


دو کارگاه مجزا در بیش از ۱۰۰۰ متر فضای کارگاهی مجهز به دستگاه های مدرن، سرعت تحویل و کیفیت محصول ما را کاملا متمایز کرده است.


ما در درونمان یک تیم ایده پردازی حرفه ای داریم. قدرت ترکیب آتلیه گرافیک و عکاسی با تیم دیجیتال مارکتینگ در مجتمع پان این امکان را فراهم کرده تا زوایای کسب و کار شما را به تصویر بکشیم.


دسترسی ارزان به مواد اولیه وارداتی به واسطه نزدیکی به بنادر جنوب ، ما را در عرضه کمترین قیمت قابل رقابت در تمام کشور، توانمند ساخته است.  سئوالات متداول جلد لوح تقدیر

1. تضمین کیفیت مجتمع چاپ و تبلیغات پان نسبت به تولید جلد لوح تقدیر خود به چه صورت است؟

در تمام مراحل کار، توسط ناظر تولید و چاپ، کیفیت کار شما کنترل میگردد تا از ایرادات احتمالی جلوگیری شود. به شما این اطمینان داده میشود که در صورت وجود هر گونه اشکال در کار آن اشکال رفع و در صورت رفع نشدن، خسارت آن جبران می شود.


2. چگونه قیمت جلد لوح تقدیر در مجتمع چاپ و تبلیغات پان مقرون به صرفه است؟

عوامل بسیاری در قیمت یک محصول تبلیغاتی مانند جلد لوح تقدیر تاثیرگذار است؛ از جمله این عوامل می‌توان به جنس روکش جلد لوح تقدیر، چرم، گالینگور یا مخمل؛ ضخامت مقوای میانی، دویا سه لت بودن و سایز آن اشاره کرد. در این میان مجتمع چاپ و تبلیغات پان همواره کوشیده است تا با بهینه‌سازی فرایند تولید و با توجه به اصل مهم حفظ کیفیت بالای محصولات خود، متناسب با نیاز مشتریان، جلد لوح تقدیرهای مطلوب و مقرون به صرفه‌ای را ارائه دهد.


3. آیا در مجتمع چاپ و تبلیغات پان فایل‌های طراحی ارسال شده توسط مشتری از نظر فنی مورد بررسی قرار می‌گیرد؟

بله در مجتمع چاپ و تبلیغات پان تمامی فایل‌های چاپی توسط کارشناسان متخصص و مجرب به صورت رایگان بررسی می‌گردد تا از هرگونه مشکلات پیش از چاپ جلوگیری به عمل آید. البته لازم به ذکر است که بررسی تخصصی‌تر، با هزینه جزئی همراه خواهد بود. بررسی فایل طراحی متناسب با نوع و فضای چاپ مربوطه جهت جلوگیری از هرگونه اشکال در چاپ، یکی از مواردی است که پیش از چاپ کنترل می‌گردد.


4. چگونه فایل طراحی شده را برای چاپ ارسال کنیم؟

ارسال فایل طراحی شده از طریق ایمیل درج شده در وبسایت برای مشتریان مجتمع چاپ و تبلیغات پان فراهم شده است. البته لازم به ذکر است که فرمت فایل ارسالی در کیفیت چاپ بسیار تاثیرگذار است. فرمت استاندارد و مطلوب چاپخانه‌ها فرمت PDFX است. این فرمت به هنگام ذخیره‌سازی طرح به صورت PDF قابل تنظیم است.


5. آیا امکان تولید جلد لوح تقدیر به صورت اختصاصی در مجتمع چاپ و تبلیغات پان وجود دارد؟

بله در مجتمع چاپ و تبلیغات پان امکان سفارش جلد لوح تقدیر در قالب‌های خاص، با سایزهای متفاوت و همراه با تنوع در رنگ و طرح فراهم شده است.


  راهنمای سفارش جلد لوح تقدیر

مطمئنا تا به حال لوح تقدیر های زیادی را در منازل و محل کار افراد تماشا کرده اید. افراد به دلیل اینکه این هدایا برای آن ها دارای ارزش زیادی هستند آن ها را در بهترین مکانی که در مقابل دید باشد قرار می دهند. احتمالا با دیدن لوح تقدیر دو قسمت از آن نظر شما را جلب خواهد کرد: اولی نام ارائه دهنده لوح تقدیر و دومی نام شخص امضا کننده آن. این قسمت ها دقیقا جایی است که می تواند به خوبی در ذهن مخاطب و بیننده آن باعث برند سازی شود. برندی با اعتبار و قدرت که توانایی ایجاد ارزش برای کارمندان یا مخاطبان خود را دارد.
"لوح تقدیر یک هدیه بسیار مناسب جهت برندسازی و یادآوری نام برند یک سازمان، شرکت یا کسب و کار است."


نمایش بیشتر