صفحه اصلی
استودیو عکس برداری و تصویربرداری پان
         خانه دپارتمان تبلیغاتیتوان و تجهیزات ما در چاپ و بسته بندی در کنار دپارتمان های تبلیغات و طراحی ما را به بزرگترین مجموعه یکپارچه خدماتی ، تولیدی در صنعت چاپ و تبلیغات جنوب کشور تبدیل کرده است.


دو کارگاه مجزا در بیش از ۱۰۰۰ متر فضای کارگاهی مجهز به دستگاه های مدرن، سرعت تحویل و کیفیت محصول ما را کاملا متمایز کرده است.


ما در درونمان یک تیم ایده پردازی حرفه ای داریم. قدرت ترکیب آتلیه گرافیک و عکاسی با تیم دیجیتال مارکتینگ در مجتمع پان این امکان را فراهم کرده تا زوایای کسب و کار شما را به تصویر بکشیم.


دسترسی ارزان به مواد اولیه وارداتی به واسطه نزدیکی به بنادر جنوب ، ما را در عرضه کمترین قیمت قابل رقابت در تمام کشور، توانمند ساخته است.درباره ما

عکس و فیلم تبلیغاتی علاوه بر استفاده در تبلیغات چاپی و پخش در رسانه های عمومی، در شبکه‌های اجتماعی هم نشر میشه و باعث شناخت بیشتر مردم از برند شما و جذب بیشتری مشتری می‌شه. اکثر مردم قبل از سفارش یک محصول مشتاق دیدن عکسی از اون هستن تا بدونن دقیقا چی سفارش دادن و قراره چی به دستشون برسه. مجذوب شدن مشتری هم در نهایت سبب خرید بیشتر و افزایش فروش می‌شه. البته که کیفیت عکس ها و فیلم ها تاثیری زیادی روی این تصمیم داره و قطعا باید توسط یک تیم حرفه ای تهیه بشه. در نهایت این شما هستید که برای سرنوشت برندتون تصمیم میگیرید که با سرمایه گذاری تبلیغاتی اونو به کدوم سمت می برید. تیم پان با افراد متخصص در این زمینه بسیار حرفه ای عمل می کند پس شما به راحتی می تونید به ما اعتماد کنید.


بیشتر بدانید

بهترین راه برای آشنا کردن مخاطبانتون از خط تولید کارخونه یا تولیدی یا هر حرفه ی دیگه ای که دارین تهیه عکس و تیزرهای صنعتی هست. با استفاده از تجهیزات مدرن عکاسی و فیلم برداری، از کلیه مراحل تولید محصول شما تصویرداری میشه و صفر تا صد پروژه به خوبی توضیح داده میشه. در صورتیکه شما یک فیلم تبلیغاتی از صنعت، کارکنان و تمام مراحل تولیدتون لازم داشته باشین، ما این کار رو با تلاش تیم حرفه ای استدیو عکاسی و فیلمبرداری پان به بهترین شکل انجام میدیم. هیچ محدودیتی در تولید یک فیلم صنعتی وجود نداره و مراحل با توجه به استراتژی های تولید فیلم صورت میگیره. تجهیزات فیلم برداری حرکتی و هوایی، از ملزومات این نوع تیزرها هستند.


درباره ما

عکس و فیلم تبلیغاتی علاوه بر استفاده در تبلیغات چاپی و پخش در رسانه های عمومی، در شبکه‌های اجتماعی هم نشر میشه و باعث شناخت بیشتر مردم از برند شما و جذب بیشتری مشتری می‌شه. اکثر مردم قبل از سفارش یک محصول مشتاق دیدن عکسی از اون هستن تا بدونن دقیقا چی سفارش دادن و قراره چی به دستشون برسه. مجذوب شدن مشتری هم در نهایت سبب خرید بیشتر و افزایش فروش می‌شه. البته که کیفیت عکس ها و فیلم ها تاثیری زیادی روی این تصمیم داره و قطعا باید توسط یک تیم حرفه ای تهیه بشه. در نهایت این شما هستید که برای سرنوشت برندتون تصمیم میگیرید که با سرمایه گذاری تبلیغاتی اونو به کدوم سمت می برید. تیم پان با افراد متخصص در این زمینه بسیار حرفه ای عمل می کند پس شما به راحتی می تونید به ما اعتماد کنید.

بیشتر بدانید

بهترین راه برای آشنا کردن مخاطبانتون از خط تولید کارخونه یا تولیدی یا هر حرفه ی دیگه ای که دارین تهیه عکس و تیزرهای صنعتی هست. با استفاده از تجهیزات مدرن عکاسی و فیلم برداری، از کلیه مراحل تولید محصول شما تصویرداری میشه و صفر تا صد پروژه به خوبی توضیح داده میشه. در صورتیکه شما یک فیلم تبلیغاتی از صنعت، کارکنان و تمام مراحل تولیدتون لازم داشته باشین، ما این کار رو با تلاش تیم حرفه ای استدیو عکاسی و فیلمبرداری پان به بهترین شکل انجام میدیم. هیچ محدودیتی در تولید یک فیلم صنعتی وجود نداره و مراحل با توجه به استراتژی های تولید فیلم صورت میگیره. تجهیزات فیلم برداری حرکتی و هوایی، از ملزومات این نوع تیزرها هستند.خدمات طراحی گرافیک پان


استودیو عکس برداری و تصویربرداری


عکاسی تبلیغاتی از غذا

اگر صاحب یک مجموعه، هتل، رستوران یا صنعت غذایی هستید، با یک سبک نو از عکاسی میتونید کیفیت غذا، چیدمان و بسته بندی اون رو به مخاطب نشون بدین. طراحی دکور زیبا، نور پردازی مناسب، زاویه دید حرفه ای، سفره یا بشقاب آرایی و... کارهاییه که باید به اون دقت بشه.

عکاسی تبلیغاتی محصولات

عکاسی از محصولات به شیوه درست از ارکان پایه ای هنر عکاسی هست. صاحبان کالا و خدمات برای نشان دادن محصولات در رسانه ها و یا انواع کاتالوگ و پوستر ، نیاز به داشتن عکسهایی ظریف و دقیق از محصولات خود دارند. رعایت دقیق اصول عکاسی در این نوع عکاسی الزامیست.

عکاسی تبلیغاتی لوازم آرایش

کاسی محصولات آرایشی اگر خلاقانه و با کیفیت باشد، می تواند اثرگذار ترین روش، جهت جلب اعتماد مخاطب برای استفاده از آن باشد. در عکاسی صنعتی و تبلیغاتی محصولات آرایشی باید علاوه بر نمایش نام برند با یک نگاه، به ببینده کارایی محصول را نمایش دهد.

عکاسی تبلیغاتی معماری

عکس گرفتن با یکسری تجهیزات از یک ساختمان یا اثر معماری شاید مسیر سختی بنظر بیاد ولی ما با توجه به آگهی از دانش بصری موجود، زاویه دید، قدرت نور پردازی و آشنایی با امور فنی، فرم های مختلف معماری موجود رو به بهترین شکل ثبت خواهیم کرد.عکاسی تبلیغاتی هوایی

عکاسی هوایی به ویژه در مکان هایی که امکان انتقال نیروی انسانی به آنجا وجود ندارد، کاربرد ویژه ای دارد. از عکاسی هوایی برای پروژه های معماری، کارخانه ها و روند تولیدی یک محصول، نیروگاه ها، بنادر و معادن، امدادرسانی و ساخت تیزر تبلیغاتی استفاده می گردد.

عکاسی تبلیغاتی کارخانجات

اگر صاحب یک صنعت، تولیدی یا شرکت تبدیلی هستید که نیاز دارید روند کار، تجهیزات، کارکنان و محصولات شما دیده بشه، با عکاسی صنعتی تمام مراحل تولید، محصولات، کارکنان، ساز و کار، تجهیزات و موارد دلخواه دیگر برای سازمان، کارخانه یا شرکت شما ثبت خواهد شد.

عکاسی تبلیغاتی پوشاک

امروزه عکاسی در زمینه های مختلف کاربرد پیدا کرده است و به نوعی در روند رو به رشد این صنایع تاثیر بسیار زیادی دارد. یکی از این نوع عکاسی ها، عکاسی پوشاک می باشد. عکس‌های مد و پوشاک بخصوص اگر تصاویر ارائه‌ شده جهت هنری داشته باشند مورد توجه قرار میگیرند.

عکاسی تبلیغاتی مدلینگ

عکاسی مدلینگ که نوعی از عکاسی تبلیغاتی نیز محسوب می شود، در سالهای اخیر بسیار مورد توجه گروه عکاسان و صاحبان مشاغل مربوط به پوشاک قرار گرفته است. در این نوع عکاسی، عکس باید به گونه ای گرفته شود که تصویر جذاب و الهام بخش زیبایی را به نمایش بگذارد.عکاسی تبلیغاتی لوستر و مبلمان

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی نوعی عکاسی است که به کالای خاصی که قصد فروش آن را دارید، توجه می‎کند. هدف به تصویر کشیدن ماهیت یک محصول به بهترین شکل ممکن است. برای مثال تهیه کردن عکس با کیفیت و زیبا از لوستر و مبلمان به مخاطب امکان لذت و انتخاب بهتر را میدهد.

تیزر تبلیغاتی

تیزر های تبلیغاتی انواع مختلفی دارند (انيميشن، رئال) و هر کدام در نقش خود تأثیر گذار میباشند. تبلیغات در قالب یک تیزر یعنی کلی خلاقیت و توانایی برای برجسته شدن محصول یا خدمات شما برای ارائه آگهی اعم از تلویزیونی، رادیویی، رسانه محیطی و چاپی می باشد.

موشن گرافیک

ویدیوهایی که پیام و محتوا را به‌صورت متحرک منتقل می‌کنند موشن هستند. واژه Motion در زبان فارسی پویا ترجمه می‌شود و به هر چیزی که دارای حرکت باشد می‌گویند. از این طریق می‌توان محتوا را به‌صورت تأثیرگذارتر و جذاب‌تر در زمان کوتاه‌تر به مخاطب ارائه داد.

تصویربرداری

فکر کنین که میخواین یک فیلم تبلیغاتی از صنعت، کارکنان و تمام مراحل تولیدتون داشته باشین، این کار نیاز به یک تصویربرداری حرفه ای داره. در مجموعه ی پان هیچ محدودیتی در تولید یک فیلم صنعتی وجود نداره و مراحل با توجه به استراتژی های تولید فیلم صورت میگیره.


عکاسی و ویدیو گرافیویرایش تصاویر پرتره در فتوشاپ


آموزش ادیت تصاویر پرتره در فتوشاپ


10 ایده جذاب عکاسی در سال 2020


خیلی از مواقع از روندهای تکراری عکاسی خسته می شویم و برای گرفتن انگیزه نیاز به ایده های بیشتر و البته جذابی داریم.


14 وب سایت عالی برای یادگیری عکاسی


یافتن منابع و راهنماهای مناسب برای یادگیری عکاسی می تواند بسیار چالش برانگیز باشد. سایت های مختلف زیادی وجود دارد که شناختن بهترین ها دشوار است.