menu

صفحه اصلی
     خانه بلاگ
گفتگوهای ویدیویی گوگل رایگان می شود 30  

نویسنده: پیام حیاتی

مدت زمان مطالعه : 2 دقیقه

پیش از این استفاده از اتاق های گفتگو یا چت روم گوگل محدود به کاربران مشاغل و تحصیلات بود، Google Meet  اکنون تا زمانی که دارای یک حساب Google باشید، چت های ویدیویی ایمن را به همه ارائه می دهد.

گپ تصویری همچنان نقش مهمی در زندگی روزمره ما دارد.

سال گذشته ، Google Hangouts با دو سرویس جایگزین شد: Google Chat برای پیام رسانی فوری و Google Meet برای گپ ویدیویی. با این حال استفاده از Google Meet نیاز به حساب کاربری تجاری یا تحصیلی داشت. اکنون گوگل این قوانین را برداشته است، بنابراین تمام آنچه شما باید برای استفاده از گوگل میت دارید یک حساب Google رایگان است.


مدیریت گوگل، Smita Hashim به رویترز می گوید: از آنجا که COVID بر زندگی همه تأثیر گذاشته است ، احساس کردیم دلیلی وجود دارد که این امکان را برای مشاغل آزاد کنیم...

Google تأیید کرده است که هیچ یک از داده های مشتری Meet برای تبلیغات استفاده نمی شود حتی اگر یک سرویس رایگان باشد و نیاز به حساب Google به دلایل امنیتی است و نام و تصویر پروفایل شما در طول تماس قابل مشاهده خواهد بود. ملاقات همچنان به ارائه نوشتن شرح تصاویر به صورت خودکار ادامه می یابد ، اما برخلاف نسخه های کسب و کار و آموزش ، نسخه رایگان اجازه نمی دهد جلسات ضبط شود. سایر محدودیت ها شامل یک میزبان و 100 شرکت کننده است و از ماه اکتبر ، ملاقات با تماس ها فقط یک ساعت می تواند طول بکشد.

در حال حاضر یک نبرد جلب مشارکت کاربران در فضای چت تصویری ایجاد شده است ، Zoom ، تیم های مایکروسافت و گوگل میت همه برای جلب توجه ما در حال تلاش هستند، حتی فیس بوک در تلاش است تا با ایجاد اتاق گفتگو ، بازاری را برای خود رقم بزند ، که به زودی به بازار عرضه می شود.

 

منبع

با ارسال نظرات ارزشمند خود ما را در بهبود این مطلب یاری نمایید.

 
نظرات ارزشمند شما