صفحه اصلی
     خانه بلاگ
راهنمای طراحی و چاپ آفتابگیر تبلیغاتی 740  

نویسنده: نرگس خبازخوب

مدت زمان مطالعه: 5دقیقه

آفتابگیر ماشین "محصول تبلیغاتی منحصر به فرد" مناسب جهت جلوگیری از ورود اشعه مضر UV به درون خودرو و خنک نگه داشتن و استفاده بهینه از کولر اتومبیل در روزهای گرم می باشد. پارچه انتخاب شده در این محصول به گونه ای است که در برابر نور خورشید بسیار مقاوم بوده و اجازه نمی دهد حتی کمترین نور مضری به درون اتاق خودرو نفوذ کند.

آفتابگیر تبلیغاتی ماشین علاوه بر محافظت درون ماشین از گرما یکی از تاثیر گذارترین هدایای تبلیغاتی است که مانندبیلبورد عمل می کند. شما میتوانید با هدیه دادن آفتابگیر تبلیغاتی به مخاطبین خود زمان زیادی را برای دیده شدن نام تجاری خود بدست آورید.

 


 

راهنمای آماده سازی فایل طراحی چاپ سیلک آفتابگیر تبلیغاتی ماشین

  • فرمت مناسب خروجی طراحی برای چاپ سیلک Tiff با رزولوشن 600R: و مود رنگ M:CMYC و کد رنگ C:100 M:100 Y:100 K:100  میباشد.
  • در صورتی که طرح مورد نظر برای آفتابگیر تبلیغاتی ماشین از بیشتر از یک رنگ تشکیل شده باشد، باید فایل طراحی هر رنگ را بصورت جداگانه با رنگ مشکی خروجی گرفت و در نهایت نمونه رنگی طراحی را به مسئول چاپ تحویل داد.
  • برای طراحی مربوط به چاپ سیلک آفتابگیر تبلیغاتی ماشین باید دقت داشت که از فونت های درشت و خوانا استفاده شود که از راه دور و در حال حرکت ماشین قابلیت خوانایی داشته باشد.
  • در صورتی که از تصویر گرافیکی و یا لوگو در طراحی استفاده می کنید در نظر داشته باشید که در چاپ سیلک رنگ ها مقداری روی سطح آفتابگیر پخش میشود پس از تصویر و فونت هایی با کمترین جزئیات استفاده کنید تا به نتیجه ی مطلوب از چاپ سیلک روی آفتابگیر تبلیغاتی برسید.
  • سعی کنید خطوط و سطوح طراحی شده از لحاظ ضخامت متعادل و هماهنگ باشند . درصورتیکه از خطوط ظریف در کنار سطوح ضخیم استفاده شود چاپ دچار مشکل می شود.
  • سعی کنید از کادرهای هندسی در حاشیه ی کار استفاده نکنید زیرا ممکن است در صورت کوچترین جابجایی شابلون خطای چاپ بیشتر دیده شود.
  • معمولا شابلون های چاپ سیلک برای آفتابگیر تبلیغاتی ماشین در سایز های 35×35 و 30×60 ساخته می شوند. طرح مورد نظر باید به اندازه ی 1 سانتیمتر از اطراف کار فاصله داشته باشد.
  • برای طراحی آفتابگیر تبلیغاتی ماشین علاوه بر رعایت فاصله ی 1 سانتیمتری از اطراف شابلون چاپ سیلک، باید در نظر داشت که طرح در قسمت مناسبی از آفتابگیر ماشین جانمایی شود و با قسمت های دوختی آفتابگیر تداخل نداشته باشد.نظرات ارزشمند شما